Android Casus Telefon ile Yakınlarınızı Kontrol Edin!

android casus telefon yazilimiÇocuklarının daha iyi bir geleceği olması, daha kaliteli bir hayat sürmesi için yoğun iş temposuna kendini kaptıran ebeveynlerin, en değerli varlıklarını her an güvende tutabilmeleri adına firmamız tarafından geliştirilen android casus telefon yazılımı, telefon konuşmalarını dinlemenin yanı sıra, telefonda yapılan her eylemi, çocuğunuzun yaptığı her eylemi, gittiği her mekanı anne ve babasına anbean aktarma özelliklerini de taşıyor.

 

Teknolojik Gelişmeyle Endişeler Artıyor

Doksan ve önceki yıllarda çocuk olan kişiler için, hayat eğitimi son derece güvenli olan sokaklarda başlıyordu. Çocukların en büyük eğlencesi, top oynamak (futbol müsabakasından değil, gazozuna maç yapmaktan bahsediyoruz), topaç çevirmek, uçurtma uçurmak, ip atlamak, bilye ve saklambaç oynamaktı. Teknoloji çağında büyüyen çocuklar, “Nerede o eski bayramlar”, “doksanlar bir başkaydı” “bizim çocukluğumuzda hayat bir başkaydı” sözlerini duymaktan pek hoşlanmasa da büyüklerinin güven dolu sokak özlemi taciz, istismar, cinayet ve bunan benzer vakaların artmasıyla tavan yaptı.

 

Android Casus Telefon İle Endişeler Azalıyor

Sokaklarda güveni sağlayacaklarının bilincinde olan ebeveynler, en azından dış dünyadan gelecek her türlü tehdit ve tehlikelere karşı çocuklarını korumak adına çeşitli mecralara başvurdu. Bu şekilde bir sonuca ulaşamayacaklarını anlayan ebeveynler, (Kurda, “neden boynun (ensen) kalın?” demişler; “işimi kendim görürüm de ondan” demiş) atasözünden esinlenerek, sevdiklerinin güvenliğini sağlamak adına, onların her adımından haberdar olabileceği bir android casus telefon yazılımı aramaya başladı. Bu arayışlarda, çocuğuna önem veren ailelerin firmamızla tanışmasına vesile oldu.

Kurulduğu ilk günden bu yana, çocuk güvenliği konusunda çalışmalar yürüten firmamız, ailelere çocukları konusunda casusluk etmesi adına, adroid telefon yazılımını hizmetleri arasına ekledi.

 

Casus Yazılımlar İle Güvenli Ortam

Son günlerin en çok merak edilen çocuk izleme yazılımı, android casus telefonu özetle şöyle açıklayabiliriz; O sizin yeni casusunuz, oğlunuzun veya kızınızın üzerindeki gözünüz. Ürünümüze dair tüm merak edilenleri ise üç başlık altında toparlayabiliriz.

 

Android Casus Telefon Yazılımı Nedir:

Çocuğunuzun andorid işletim sistemi olan telefonuna basitçe yükleyebileceğiniz yazılım, en kıymetli varlığınızın attığı her adımı, yaptığı her eylemi, konuştuğu her kişiyi, merak ettiğiniz anda nerede olduğunu size bildirecek bir programdır.

 

Android Casus Telefon Yazılımı Ne İşe Yarar:

  • Mesaj: Çocuğunuzun telefonuna gelen mesajların gününe saatine ve hangi numaradan geldiği bilgisine ulaşabilirsiniz.
  • Kişiler: Oğlunuzun ya da kızınızın gerek sim kart gerek telefon hafızasına hangi numaraları hangi isimle kaydettiğini, eklemişse bu kişilere ait bilgileri edinebilirsiniz.
  • Geçmiş ve mevcut konum: Aranızda şehirler, ülkeler olan veya sizden izin alarak arkadaş grubuyla dışarıya çıkan yetişkin bebeğinizin gün içerisinde nerelerde dolaştığını ve şu an nerede olduğunu, casusunuz sayesinde öğrenebileceksiniz.
  • İnternet kullanımı: Çocuğunuz akıllı telefonda yüklü olan tarayıcılardan hangi sayfaları ne amaçla ziyaret ediyor bilebileceksiniz.
  • Kiminle ne konuşuyor: Hayatının baharında olan evlatlarınızın kiminle hangi konularda konuştuğunu, bu konuların ona zar verip vermediğini anlayabilirsiniz.
  • Ortam dinleme: Topluma faydalı birer birey olarak yetişmesini istediğiniz kişilerin, girdiği ortamlarda neler konuşulduğuna kulak misafiri olabileceksiniz.

Android Casus Telefon Yazılımı Nasıl Kullanılır:

Firmamızdan edindiğinizi yazılımın kullanımı pratik olduğu gibi yüklemesi de oldukça kolaydır. Yazılımın çalışabilmesi için, ilk yapmanız gereken şey onu çocuğunuzun telefonuna kurmak olacaktır.

Nasıl kurulur

İlk iş olarak çocuğunuzun telefonunu yüklemeye hazırlamak için root yapmanız gerekiyor. Bunun nasıl yapılacağını internetten öğrenebilirsiniz. Daha sonra edindiğiniz programı söz konusu telefona indirerek yüklemelisiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra ürün anahtarını girip, sizin telefonunuzla yazılımı kurduğunuz cihazı eşleştirmelisiniz. Kurulum işlemi işte bu kadar basit.

Nasıl çalışır

Kurulum işlemi başarıyla gerçekleştikten sonra android casus telefon yazılımı, arka planda fark edilmeyecek şekilde çalışır. Telefonda yapılan her eylemi kaydederek sizinle paylaşır.

Bir önceki yazımız olan Ebeveyn Telefon Takip Yazılımı başlıklı makalemizde Ebeveyn Telefon Takip hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir