Casus Telefon Yazılımı İle Çocuğunuzu Takip Edin!

casus telefon yazilimi ile cocugunuzu izleyin

Günümüz dünyasında çocuk yetiştirmek geçmişe oranla bir hayli zorlaştı. Dünyaya gözlerini açar açmaz şefkat ve ilgiyle büyütülen çocuklar, ergenliğe yaklaştığı dönemde takındığı hal ve tavırlarla ebeveynlerinin kaygılarını zirveye çıkardı. Artan bu kaygı da ebeveynlere sık sık “attığı her adımı takip edebileceğim bir casus telefon yazılımı yok mu?” sorusunu sordurdu.

Çocuğunun güzel bir geleceği olmasını isteyen ve onları topluma yararlı bir birey olarak yetiştirmeyi arzulayan aileler, canlarından bile çok sevdiği kızının ve oğlunun, kimlerle arkadaşlık kurduğunu, nerelerde gezdiği, okuluna düzenli gidip gitmediğini, kötü alışkanlıklarının olup olmadığını araştırma gayreti içerisindeyken, bazı casus telefon yazılımlarıyla karşılaştır. Ancak, casus telefon yazılımları bir süre sonra deşifre olarak aile içerisinde yeni bir krizin patlak vermesine yol açtı. Telefonunda bir takip yazılımının olduğunu fark eden gençler, anne ve babalarına karşı olan güvenlerini yitirerek, her geçen gün onlardan biraz daha uzaklaştı.

 

Çocuğunuz Güvende Mi?

Gelişen teknoloji ve her cebe giren internet, hayatımızı kolaylaştırsa da bir dizi zorlukları da beraberinde getirdi. Henüz bebekken tanıştığı akıllı cep telefonuna 10 yaşını doldurmadan sahip olabilen çocuklar, istediği her bilgiye anında erişmekle kalmayıp, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanlarla etkileşime girdi. Ebeveynlerde haklı olarak, kiminle iletişim halinde, ne konuşuyorlar, bu insanlar çocuğumu zarar verebilir mi, ya konuştuğu kişi onu kandırmaya çalışıyorsa sorularına cevap aramaya başladı. Ebeveynlerin bu konudaki çaresizliğini gören firmamız da çocukların her adımını takip edecek ve deşifre olmayacak casus telefon yazılımını geliştirdi.

 

Casus Yazılım Ne Sunuyor?

Ailelerin yapması gereken tek şey ise, kendi telefonlarına ve çocuklarının telefonlarına yazılımımızı yüklemek, telefonları eşleştirmek kaldı. Firmamız tarafından ebeveynlerin hizmetine sunulan casus telefon yazılımı, her an her yerde oğlunuzu ve kızınızı takip etmenize olanak tanıyacak. Ürünümüzün çocuğu hakkında ailelere aktaracağı diğer bilgiler ise şunlar olacak:

  • Aklınız üniversite eğitimi için farklı bir kentte gönderdiğiniz çocuğunuzda kalmayacak,
  • Sosyal platformlardaki arkadaşlarının kim olduğunu, hangisiyle ne konuştuğunu,
  • Anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma uygulamalarından kiminle bağlantı kurduğunu,
  • GPS üzerinden çocuğunuzun nerede olduğu ve hangi mekanlara takıldığını,
  • Mesaj ve e-postaların tüm detaylarını,
  • Katıldığı wi-fi ağlarını öğrenebileceksiniz.
  • Çocuğunuzun çektiği, paylaştığı, depoladığı fotoğraf ve videolara isteğiniz zaman ulaşabileceksiniz.
  • İstemediğiniz uygulama ve oyunları görebilecek ve silebileceksiniz.
  • Telefonunda olan şifrelere erişebileceksiniz.
  • Ortam ve çevre dinlemesi yapabileceksiniz.

 

Casus Yazılım Kullanımı ve Yüklenecek Telefon Modelleri

Hayatın anlamı çocuklara her an erişmek adına geliştirilen yazılımımızın kullanımı oldukça kolaydır. Kişi kendisi yüklemediği sürece, yazılımımızın telefonunda olduğunu hiçbir zaman anlamayacaktır. Apple tarafından piyasaya sürülen her model başta olmak üzere, android işletim sistemi kullanan telefonlara kolayca yüklenebilmektedir. Nasıl yükleneceğine dair aklınıza takılan sorularınızı, günün her saati teknik destek ekibimize sorabilirsiniz.
Yüklemeyi başarıyla yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla, çocuğunuzun okulu asıp asmadığını, servise neden binmediğini, öğle arasında okul dışına çıkmışsa hangi yemeği yediğini, mahallede oynamak adına aldığı izni suistimal edip etmediğini, arkadaş çevresinin aile yapınıza uygun olup olmadığını, kendisinden faydalanmaya çalışan insanlarla mı takıldığını öğrenebilirsiniz.

Firmamız tarafından çocukların takibi amacıyla geliştirilen yazılımı, başka amaçlarda kullanmanın sorumluluğu tamamen sizlerin kararıdır. Ürünümüzün, bir kişiye tehdit ve şantaj için kullanılması halinde eylemi gerçekleştiren kişinin suça karıştığını bilmesi gerekir. Bir insanı gerekli izinler almadan takip etmek, dinlemek, izlemek özel hayatın gizliliğini ihlal etme suçudur. Bu suça karışanlar 1-3 yıl arasında değişen oranlarda hapis cezasıyla cezalandırılır. Daha fazla bilgi almak için sitemizde bulunan “yasal uyarı” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefon Takip Yazılımları ile Yapabilecekleriniz başlıklı makalemizde Çocuk Takip Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir