Ebeveyn Telefon Takip Yazılımı

ebeveyn telefon takip yazılımı

Anne ve babaların uğurlarında her şeylerini verecekleri çocuklarını korumak için firmamız tarafından geliştirilen ebeveyn telefon takip yazılımı, ailelerin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olarak 2019’un en çok tercih edilen yazılımı olmayı başarmıştır.

Günümüz dünyasında çocukları dış dünyadan gelebilecek tehlikelerden korumak ailelerin başa çıkamayacağı bir soruna dönüştü. Oğlunu ya da kızını korumak isteyen yetişkinler, bu amaç uğrunda yaşadıkları hayattan çok fazla ödün vermeyi göze aldı. Çocuğunu bir ajan gibi adım adım takip eden ebeveynler, yetişkin bebeğinin güvenliği için koruma tutan babalar, akrabalardan yardım isteyen annelerin tek amacı, tehlikeli yaşam koşullarında okulda, semtte ve internette yer alan tehlikeleri önceden sezip, önlemlerini almaktı. Tarafımızca geliştirilen ebeveyn telefon takip yazılımı sayesinde tüm anne ve babaların kafasında dönüp duran “çocuğumu ondan habersiz nasıl izleyebilirim” sorusunu tarihin tozlu sayfalarına karıştırdı.

 

Çocuğunuzu Takip Etmek İçin Ekstra Paralar Ödemeyin

Firmamızca, en değerli varlıklarının dış dünyada neler yaptığını öğrenmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen ve ailelerin hizmetine sunulan yazılımımız, pek çok mecrada başarılarıyla ve açığa çıkmamasıyla adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Android, İOS ya da Windows işletim sistemi kullanan cihazlara kolayca yüklenebilen ve saniyeler içinde eşleşebilen ebeveyn telefon takip uygulamamız, ailelerinin çocuklarını gönül rahatlığıyla ekstra paralar ödemeden, hiç kimseden yardım talep etmeden izlemelerinin yolunu açtı.

Ailelerin en büyük korkularının başında gelen hangi siteleri ziyaret ediyor, kimlerle ne konuşuyor, hangi gruplara katılıyor, yaşına uygun içerikleri mi izliyor gibi internetteki tehlikelere karşı da her türlü bilgilendirmeyi ve bildirimi yapacak olan yazılımımız, ergenlik döneminde kendisini ailesine karşı kapatan gençler ile yeniden sağlıklı sohbetler kurulabileceğini de ispatladı.

Yazılımmıızı kullanan ailelerin, çocuklarının hayatında olup bitenleri anında öğrenmelerinin yardım eden hizmetlerimiz ise başlıca şunlar oldu:

 • Günün her saati telefon dinleyebilme
 • GPS konum sayesinde nerede olduğunu öğrenme
 • Ortam izleme ve dinleme
 • Sosyal medya hesaplarına sınırsız erişim olanağı
 • Yazılımımızın yüklü olduğu cihazın ekranını canlı olarak izleme
 • İnternet geçmişini detaylarına hâkim olma

 

Ebeveyn Telefon Takip Yazılımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Siz de çocuğunuzun her anını yanındaymış gibi izlemek, telefonunda kimlerle konuşup mesajlaştığını öğrenmek adına bir ebeveyn telefon takip yazılımı edinmeyi düşünüyorsanız, yazılımı tercih ederken şu kriterleri göz önünde bulundurmalısınız:

 • Edineceğiniz yazılım çocuğunuzda kullanmaya uygun ve güvenilir bir yazılım olmalı.
 • Uzaktan da yüklenebiliyor reklamları kulağa hoş gelse de işin aslının öyle olmadığını tüm ebeveyn telefon takip yazılımını elinizle yüklemeniz gerektiğinin farkında olarak yazılım seçmelisiniz.
 • Çocuğunuzun telefonuna yazılım yükleyebileceğinize güveniyorsanız bir ebeveyn telefon takip sistemi edinmelisiniz.
 • Başta Apple tarafından üretilen telefon modelleri olmaz üzere, android işletim sistemi kullanan çoğu cihazda firmamız tarafından geliştirilen ve piyasada yer alan diğer takip sistemlerinin içerisine monte edilmesine karşı korunaklı oluyor. Bu koruma kalkanını kaldırabilecek yardımcı programı (Android’lerde root, iPhone’larda jailbreak) nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, bir yazılım edinmenizi ve çocuğunuzun telefonuna onu kurmanızı öneriyoruz.
 • Cihazı root ya da jailbreak yardımıyla takip sistemini kuracak şekilde hazırlamışsanız, sizin için yazılımı yüklemesi oldukça kolay bir iş demektir. Kurma işlemini özetle şu şekilde yapmalısınız;Yazılımı edindiğiniz firma tarafından gönderilecek e-postadaki linke tıklayarak yazılım telefona indireceksiniz. Söz konusu dosyayı çalıştır komutu verdiğinde, neler yapmanıza dair bilgilendirmelerle karşılaşacaksınız.Bundan sonra yapacağınız işlemler ise karşınıza çıkacak sayfalarda “izin ver” butonlara. Son olarak mailde sizinle paylaşılan Kullanıcı adı ve şifreyi ilgili bölüme gireceksiniz. Yükleme işlemini başarıyla yaptıktan sonra herhangi bir tarayıcıdan kontrol panelini açarak çocuğunuzu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefon Takip Yazılımı İle Ne Yapabilirsiniz? başlıklı makalemizde Konum Takibi ve Whatsapp Mesaj Takibi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir