Casus telefon yazılımını alabilmeniz için birçok satın alma kanalı bulunmaktadır. Bunları öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim sayfalarını veya sağ alt köşede bulunan “Whatsapp İletişim” hattını kullanabilirsiniz. Kısa sürede size dönüş yaparak satın alma işleminizi hızlandırabiliriz. Casus telefon yazılımına istediğiniz süre zarfında sahip olarak işlemlere başlayabilirsiniz.

Çocuk kaçırma haberleri her ailenin korkulu rüyasıdır. Özellikle küçük yaşlarda olan çocuklar birçok şeye kanabilir. Geçtiğimiz günlerde terör örgütleri tarafından kaçırılan ailelerin yaptıkları eyleme tanık olduk. Onların bu uygulamayı kullanma fırsatı olmadı çünkü yazılımdan habersizlerdi. Eğer bu yazılımı kullanmış olsalardı çocuklarının çevrelerini kontrol edebilir ve temasa geçmelerine engel olabilirlerdi. Çocuk kaçırmaları sadece doğu şehirlerimizde değil, aynı zamanda İstanbul, İzmir, Ankara gibi kalabalık yerlerin merkezlerinde de yaşanıyor. Bu tür durumlar başınıza geldiği an konum takip özelliği ile çocuğunuzun nerede olduğunu anında öğrenebilir ve müdahale edebilirsiniz. Kesinlikle hayati bir öneme sahip.

Evlatlarınızın konuştukları kişiler, görüştükleri arkadaşları onlara kötü alışkanlıklar aşılayabilir. Ülkemizde sigara kullanım yaşı ne yazık ki 10’ların altına düşmüş durumda. Eminiz ki her ebeveyn gibi siz de onların bu tür alışkanlıklardan uzak durmasını istiyorsunuz. O halde arkadaşları ile olan samimiyetini ve muhabbetlerini kontrol edebilirsiniz. Yazılım sayesinde mesajları görme özelliğinden faydalanabilecek, onların temasta olduğu kişiler ile ne konuştuklarını öğrenebileceksiniz.

Çocuklarınız nereye giderse gitsin yanında olmak istiyorsunuz ancak işten ve bazı nedenlerden dolayı bunu yapamıyorsunuz, öyle değil mi? O zaman çocuk takip programı sizin için bunu yapacak. Siz çocuğunuzun ve kendi telefonunuza indirdiğiniz bu yazılım sayesinde onların nerede olduklarını görebilecek, ortamı dinleyebilecek ve mesajlarını görebileceksiniz. Ayrıca yaptıkları ve onlara gelen çağrıları da denetleyebileceksiniz. Söylemeliyiz ki piyasada bulunan çocuk takip saatleri ve benzeri ürünleri satın almak yerine bu tarz bir uygulamayı onların telefonlarına indirmek daha işlevsel olacaktır çünkü çocuklarınız bu saatleri her an takmayabilirler. Aynı zamanda dikkat çekebilir. Uygulama sizi gizleyecek ve bu tür faaliyetlerden hiçbir zaman haberleri olmayacak.