Telefon İzleme Programı ile Ne Yapabilirsiniz?

Çocuklarının gün içerinde neler yaptığını, aile yapısına uygun davranıp davranmadığını, kimlerle oturup kalktığını öğrenmek isteyen ebeveynler için firmamız tarafından geliştirilen telefon izleme programı 2018’in ve geride bırakmaya hazırlandığımız yılın en iyi programı seçildi.

Programımızı bu başarıya ulaştıran etkenler ise ailelere, çocuklarını arzu ettikleri zamanda ve her yerde rahatlıkla izleyebilme, onların ruhu bile duymadan tüm aramalarını ve mesajlaşmalarını güvenle takip edebilme imkanı sunması oldu. Telefon izleme uygulamamızı kullanan ailelerde oluşturduğumuz güven ve memnuniyet, kullanıcı sayımızı kısa beklentilerimizin üzerine çıkarttı.

 

telefon izleme programi

 

Telefon İzleme Programı Nedir?

Herkesin merak ettiği bu sorulara, tarafımızca anne ve babaların hizmetine sunulan programın içeriğinden bahsederek ve kullanımı anlatarak cevaplar verebiliriz. Çocuğunu dış dünyanın kötülüklerinden korumak isteyen ebeveynlerin, bu amaçlarında başarılı olabilmeleri için çocuklarını sürekli kontrol atlında tutması gerekir.

Ancak, bunu yaparken ergenlik çağında olan kızı veya oğluyla olan ilişkisinde onarılamaz hatalar yapmaması gerekir. Her aile çocuğunun güvenini kaybetmenin derin krizler yaratacağını bilir ve adımlarını bu doğrultuda atar. Konu çocuklar olunca aileler her zaman, kimlerle görüşüyor, kimlerle ne şekilde mesajlaşıyor, nerelere gidiyor, telefonu iletişim dışında hangi amaçlarla kullanıyor? sorularına yanıt bulmak ister.

Bu soruların cevaplarını arayan ailelerin hayatını kolaylaştırması için geliştirilen programımız, çocuğunun hayatta başarısız bir birey olmasını istemeyen ve onlara hayal kırıklığı yaşatma lüksünün olmadığını bilen ailelere, onlardan her zaman bir adım önde olma fırsatı sunuyor.

 

Telefon İzleme Programı Nasıl Yüklenir?

Hayatı kolaylaştırması için geliştirilen yazılımımızın yüklemesi de kullanması da oldukça kolay ve pratiktir. İOS, Android ve Windows işletim sistemini kullanan her cihaza basitçe kurulabilir. Yükleme işi, manuel olarak yapılmalıdır. Piyasada bazı uygulamaların reklamları, karşıdan da yüklenebilir şeklinde yapılsa da işin aslı öyle değildir. Sizler de yazılımımızdan memnun kalan aileler gibi firmamızın ürününü tercih etmiş ya da edecekseniz, izleme programını aşağıdaki adımları takip ederek kurabilirsiniz.

  • İlk olarak programımız aracılığıyla takip edilecek cihaz kuruluma hazırlanmalıdır. Eğer telefonu hazır hale getirmeden kurulum yapılırsa, sosyal medya bilgileri, e-posta detayları, internet geçmişi gibi bilgilere detaylı bir şekilde erişim sağlanamaz. Bu işlemi çocuğunuzun cihazı Android ise root ederek, IOS ise jailbreak yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Root ve jailbreak işleminin nasıl yapılacağına dair, internette çok sayıda bilgi mevcuttur. Güvendiğiniz bir siteden video ya da görsellerle desteklenmiş yazılardan nasıl yapılacağına dair fikirler edinebilirsiniz.
  • Bir sonraki aşama uygulamayı telefona indirmektir. İndirme işlemi için telefonunuzdan tarayıcıyı açın, internet web tarayıcısına firmamız tarafından size gönderilen URL veya kodu girin.
  • Hata mesajıyla karşılaşmamak için URL’yi doğru girmeye özen gösterin.
  • Herhangi bir hata yapmadığınızdan eminseniz, git butonuna basarak yazılımın inmesini bekleyin.
  • Şimdi de indirilen dosyayı telefonunuza kurmanız gerekiyor.
  • İnen dosyaya ulaştıktan sonra üstüne tıklayın ve yüklenmesini bekleyin.
  • Kurulumu tamamladıysanız, ürününüzü aktif hale getirmek için kodu girmelisiniz. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra, teknoloji çağında yetişen çocuğunuzun, cihazına telefon izleme uygulaması indirildiğini anlamaması için izlerinizi yok edin.

Yukarıda ne olduğunu, nasıl kullanıldığını ve nasıl kurulduğu anlattığımız telefon izleme yazılımımızın, sizin yeni ajanınız olacak. Çocuğunuzun gittiği her yeri anında size bildirecek. Girdiği ortamlarda kimlerle ne konuştuğunu dinlemenizi sağlayacak. Okula gitti mi gitmedi mi, arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum dedi, acaba doğru mu söyledi, dışarı çıkmasına izin vermekle hata mı yaptım? Soruları bir daha içinizi kemirmeyecek.

Çocuğunun güvenliğine önem veren ebeveynlerdenseniz, siz de telefon izleme uygulamamızı edinmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Casus Telefon ile Yakınlarınızı Kontrol Edin! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir