Telefon Takip Yazılımı İle Ne Yapabilirsiniz?

telefon takip yazilimi ne ise yariyor

Dünyanın en zor işiyle (çocuk yetiştirme) karşı karşıya olan anne ve babalar, çocuklarının ergenlik dönemine girmesiyle birlikte daha koruyu bir hâl takınıyor. Büyüyen bebeklerinin, ilk yürümeye başladığı zamanlarındaki gibi attığı her adımı takip etmek isteyen ebeveynler, amaçlarına ulaşabilmek adına çeşitli yollara başvuruyor. Firmamız tarafından geliştirilen telefon takip yazılımından bihaber olan aileler, arkadaş rolünü oynamayı ya da çocuğunun üzerinde yoğun baskı kurmayı tercih ediyor. Ancak her iki taktik de çocuklarının kontrollerini daha çok kaybetmelerine yol açıyor.

Kendisini baskı altında hisseden gençler ya intihar düşüncesine kapılıyor ya da özgürlüğünü ilan etmek adına evi terk ediyor. Arkadaş rolünü oynama yöntemi ise bir süre sonra aile içinde yeni bir krizin çıkmasında aktif rol oynuyor. Kontrolü elinde tutmak için çocuğuyla arkadaş olma gayretine giren ebeveynlerin birçoğu, kızının ya da oğlunun her dediğini yapan birer anne-babaya dönüşüyor. Başarısızlıkla sonuçlanan taktik aileleri yeni arayışlara sürüklerken, firmamız da çocuklarını düşünen alilere yardımcı olmak için kolları sıvadı. Alanında uzman kişilerle bu sorunla başa çıkmaya kafa yoran kuruluşumuz, çalışmalarının karşılığını, ebeveynlerin arayışlarına nokta koyacak ve çocuklarını her an onların haberi olmadan izleme olanağı tanıyacak telefon takip yazılımını geliştirerek aldı.

 

Telefon Takip Yazılımımız Ne İşe Yarıyor?

Çocuğunun güvenliğinden endişe duyan ve onları tehlikelerden korumak için bütün enerjisini harcayan ebeveynler, firmamız tarafından geliştirilen telefon takip yazılımını tercih ederek oğlu ve kızı hakkında öğrenmek isteği her bilgiye anında ve zahmetsizce ulaşabilecek. Anne ve babalar, kullanması ve yüklemesi oldukça basit olan yazılımımız sayesinde çocuğunun şu bilgilere erişebilecek:

  • Telefon konuşmaları: Yazılımın yüklendiği akıllı cep telefonundan gerçekleşen aramaların ne zaman yapıldığı, ne kadar konuşulduğu, kimin aradığı ya da kimin arandığı gibi her türlü çağrı detaylara ulaşılabilecek.
  • WhatsApp mesaj takibi ve Mesaj detayları: Çocuğunuzun cep telefonun mesajlar bölümündeki tüm ayrıntıları erişebilecek, popüler anlık mesajlaşma uygulamaları WhatsApp ve benzeri uygulamalardan gönderilen ve gelen mesajların içeriğine, saatine ve kişi bilgileri öğrenilebilecek.
  • Konum takibi: Oğlunuzun ya da kızınızın cebinde olan telefonu ve ona yüklediğiniz yazılımımız sayesinde, nerede olduğunu anlık olarak konumunu takip edilebilecek.
  • Belirlenen bölge bildirimi: Çocuğunuzun gitmesinden hoşlanmayacağınız bölgeyi ya da bölgeleri belirlediğiniz takdirde, yetişkin bebeğinizin seçtiğiniz bölgelere giriş ve çıkış anından haberiniz olacak.
  • İnterneti kullanım amaçları: Yazılımımızın yüklü olduğu telefondan giriş yapılan tüm internet sitelerinin içerikleri, ziyaret saati ve bu sitede ne kadar zaman geçirildiği bilgisini edineceksiniz.
  • Uzak tutmak istediğiniz kişi ve konulara karşı alarm: Çocuğunuzun görüşmesini istemediğiniz kişi adı ya da ilgilenmesini istemediğiniz konularla ilgili kelimeleri seçerek; WhatsApp yazışmalarında, mesajlarda ve arama motorlarında bu kelimelerin geçmesi halinde bilgileneceksiniz.
  • Kişi, site ve uygulama engelleme: Yazılımımızı çocuğunuzun telefonuna başarıyla yükleyip kendi telefonunuzla eşleştirdikten sonra belirleyeceğiniz numaralardan gelen çağrılara, uygulamalara ya da web siteleri erişim engeli koyabilirsiniz.
  • E-Posta detayları: Çocuğunuzla iletişim kurmanıza aracılık etmekle kalmayıp aynı zamanda sizin için ajanlık görevi de üstlenen telefondan yapılan tüm e-posta yazışmalarını her an inceleyebileceksiniz.

 

Telefon Takip Yazılımı ile Ailenizi Koruyun!

Ailelerin çocuklarını, kötü alışkanlıklardan, kötü arkadaşlardan, okulundaki ve semtindeki her türlü tehlikeden korumak adına yürüttükleri ayakta alkışlanmayı hak eden mücadelelerine daha fazla kayıtsız kalamayarak, payına düşen görevi yerine getirmek yukarıdaki hizmetlerinden faydalanabileceğiniz telefon takip yazılımını geliştiren ve kısa süre önce kullanıma açan firmamız, çocuklarını düşünen ailelerin her zaman yanında olmuş ve olmayı da sürdürecektir.

Bir önceki yazımız olan Casus Telefon Yazılımı İle Çocuğunuzu Takip Edin! başlıklı makalemizde Casus Telefon Yazılımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir